MEDYCZNE CENTRA DIAGNOSTYCZNE VOXEL W ŁODZI

Pracownia diagnostyki obrazowej Voxel w Łodzi mieści się w Szpitalu MSW. Pracownia wykonuje wysokospecjalistyczne badania pozytonowej tomografii emisyjnej PET-TK. Badania te są wykorzystywane w diagnostyce i monitorowaniu efektów leczenia chorób nowotworowych, w kardiologii, pulmunologii, neurologii. Priorytetem dla nas jest standard obsługi, profesjonalizm oraz szybkość diagnostyki. Najwyższą jakość opisów gwarantuje wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów. Dziękujemy naszym pacjentom za pozytywne opinie i ciepłe słowa na temat pracy naszego zespołu. Cieszymy się, że nasze starania przynoszę pozytywne efekty.

Opinie pacjentów:
"Wspaniała opieka medyczna, kultura pracowników na bardzo wysokim poziomie. Oby więcej takich placówek w naszym kraju"
"Profesjonalne podejście do pacjenta, żywczliwość personelu i troska o pacjenta sprawiają, że nie czuję sie stresu przed badaniem."
"W porównaniu z innymi szpitalami w Waszej klinice jest luksus. Obsługa pacjenta i wszystkie informacje na bardzo wysokim poziomie."

Informacje dla pacjenta:
Skierowanie na badanie PET-TK może zostać wystawione przez lekarza specjalistę z poradni specjalistycznej lub oddziału szpitalnego. Na skierowaniu musi się znaleźć pieczątka i podpis lekarza, oraz pieczątka jednostki kierującej, wraz z numerem umowy z NFZ. Każde skierowanie przechodzi przez proces wewnętrznej kwalifikacji, a oprócz skierowania należy dostarczyć pozostałą dokumentację medyczną (np. USG, TK, MR, scyntygrafia, PET-TK, histopatologia, karty informacyjne ze szpitala itp.). Dokumenty można przesyłać mailem, faksem lub pocztą na adres pracowni. Prosimy upewnić się, że na skierowaniu znajduje się numer telefonu do pacjenta.

 

  • Pracownia Pozytonowej Tomografii Emisyjnej (PET-TK)
Adres:
NZOZ MCD VOXEL
Północna 42
91-425 Łódź
PL

Rejestracja:
Tel: 42 273 31 40
Tel: 42 273 31 41
Fax: 42 235 33 62
E-mail: pet.lodz@voxel.pl 

Godziny otwarcia:
  • Poniedziałek - Czwartek 10.00-18.00
  • Piątek 08.00-16:00

Kierownik pracowni:
dr n.med. Magdalena Górska-Chrząstek