Koronawirus - komunikaty VOXEL

Szanowni Państwo,

VOXEL S.A. na bieżąco analizuje zalecenia Ministra Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego i innych instytucji państwowych wydawane w związku z epidemią koronawirusa w Polsce.

Wszystkie nasze Pracownie oraz Rejestracja Telefoniczna pozostają z Państwem w kontakcie i na bieżąco udzielają informacji  dotyczących wykonywanych badań i zasad funkcjonowania w tym okresie.

W związku z epidemią koronawirusa, mając na uwadze zalecenia NFZ prosimy o rozważenie odroczenia badania. Niemniej jednak, prosimy o skonsultowanie tej decyzji z lekarzem kierującym, który oceni i weźmie pod uwagę uwarunkowania i ryzyka dotyczące stanu Państwa zdrowia i prawdopodobieństwo jego pogorszenia.

Dbając o zdrowie Państwa i naszych pracowników zachęcamy do rejestracji za pośrednictwem https://erejestracja.voxel.pl/

Od 16 marca br. wprowadziliśmy następujące regulacje:

  • Dzień przed planowaną datą badania, zadzwonimy do Państwa, by przeprowadzić krótką ankietę epidemiologiczną.
  • W dniu badania, przed wejściem do Pracowni, przeprowadzimy ponownie ankietę i zmierzymy temperaturę ciała wszystkich osób wchodzących na jej teren.
  • Pacjentów korzystających na co dzień z pomocy opiekuna oraz dzieci  zapraszamy z jedną osobą towarzyszącą.
  • Wyniki badań obligatoryjnie  wysyłamy do wszystkich Państwa pocztą na nasz koszt.
  • Prosimy o wysyłanie skierowań na badania listownie na adres Pracowni dostępny na stronie www.voxel.pl

W przypadku pytań czy potrzeby uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt telefoniczny z wybraną Pracownią lub  Centralną Telefoniczną Rejestracją pod nr telefonu 32 701 24 00


W związku ze zwiększonym ryzykiem zakażenia wirusem  SARS-CoV-2 ,  wymagamy o ograniczenia obecności osób towarzyszących pacjentom przy badaniu diagnostycznym.

W przypadku osób niepełnosprawnych lub dzieci dopuszczamy obecność 1 osoby towarzyszącej.


Co musisz wiedzieć o koronawirusie?

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie


Masz gorączkę, duszności, kaszel? Podejrzewasz u siebie koronawirusa? Zadzwoń pod numer 800 190 590! Bezpłatna infolinia NFZ jest czynna całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wykwalifikowani konsultanci poinformują Cię co zrobić, by otrzymać pomoc.