O nas

Voxel to prężnie rozwijająca się sieć Medycznych Centrów Diagnostycznych, które świadczą wysokospecjalistyczne usługi dziedzinie radiologii oraz oferują kompleksowy zakres usług i produktów związanych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych w medycynie. Nadrzędnym celem firmy jest umożliwienie jak największej liczbie pacjentów dostępu do najwyższej jakości usług zaawansowanej diagnostyki obrazowej, w tym: rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej oraz opartej na najnowszych metodach medycyny nuklearnej: pozytonowej tomografii emisyjnej  (PET-TK) i tomografii emisyjnej pojedynczych fotonów (SPECT).

Swoje cele Medyczne Centra Diagnostyczne Voxel realizują poprzez świadczenie usług zdrowotnych z zakresu wysokospecjalistycznej diagnostyki obrazowej, outsourcingu usług diagnostycznych oraz usług opisowych teleradiologii. Dodatkowym profilem działalności jest kształcenie kadr medycznych oraz działalność badawcza i naukowa. Firma skupia unikalny zespół specjalistów diagnostyki obrazowej z bogatym doświadczeniem klinicznym i uznanym dorobkiem naukowym, który współpracuje z wiodącymi ośrodkami telemedycyny w Europie. Dzięki ścisłej współpracy z największymi dostawcami sprzętu medycznego pracownie Voxel dysponują nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi oraz świadczą specjalistyczne usługi na najwyższym światowym poziomie.

W ramach grupy Voxel działa również Centrum Diagnostyki Obrazowej, świadcząc usługi w zakresie diagnostyki obrazowej, teleradiologii i outsourcingu oraz Alteris dostarcza systemy informatyczne dla szpitali i centrów diagnostycznych oraz zajmuje się realizacją projektów wyposażania pracowni diagnostycznych.

Rozwiązania oferowane przez grupę Voxel decydują o przewadze konkurencyjnej opartej na ciągłym rozwoju oferty oraz technologicznym zaawansowaniu rozwiązań, co sprawia, że staje się liderem w branży diagnostycznej o wysokowykwalifikowanej kadrze pracowniczej, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.