Referencje

„(...) Medyczne Centra Diagnostyczne Voxel od wielu lat cieszą się zasłużonym uznaniem zarówno ekspertów jak i specjalistów służby zdrowia. Otworzenie ośrodka PET-TK-MR jest nie tylko prestiżowym przedsięwzięciem, ale przede wszystkim dowodzi profesjonalizmu, doskonałemu zarządzaniu placówką, a także odpowiedzialności i troski, jaką wkładacie w zapewnienie pacjentom właściwej diagnostyki, leczenia i opieki. Jest przykładem determinacji, pasji i zaangażowania w pracę całego zespołu (...)"

Barbara Bulanowska, Dyrektor Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia

„(...) współpraca Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie z NZOZ Medyczne Centra Diagnostyczne Voxel układa się doskonale. Nasi pacjenci mają ułatwiony dostęp do wysokiej klasy usług diagnostycznych, świadczonych terminowo i rzetelnie. Lekarze z naszego Szpitala wysoko oceniają profesjonalizm osób zatrudnionych w Pracowni. Od pacjentów z zewnątrz również docerają do nas pozytywne opinie. Relacje Szpitala z NZOZ Medyczne Centra Diagnostyczne Voxel są przykładem obustronnie korzystnej, wzrowej współpracy (...)“

dr hab. Maciej Kowalczyk, Dyrektor Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie

„(…) dzięki takiemu rozwiązaniu uniknęliśmy konieczności inwestowania w bardzo drogi sprzęt medyczny. Zdecydowaliśmy się na współpracę z tą firmą ponieważ stosuje ona w swojej działalności najwyższe europejskie standardy oraz zapewnia wykwalifikowaną kadrę medyczną (…)”

Piotr Lasecki, Prezes Zarządu MedPolonia Szpitale Specjalistyczne w Poznaniu

„(…) stale zwiększające się braki wyspecjalizowanej kadry medycznej są powodem silnego zapotrzebowania na takie rozwiązania, jakie oferuje Voxel S.A.. Voxel S.A. to firma, którą Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. Prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach może polecić (…)”

mgr Beata Gola, Zastępca Dyrektora ds. Ekonomiczno-Administracyjnych, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1, im.: prof. Stanisława Szyszko Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

„(…) pacjenci w tych pracowniach otaczani są szczególną opieką. Voxel S.A. zapewnia im profesjonalną obsługę od momentu rejestracji, do momentu wydania wyników badań. Nie mamy żadnych zastrzeżeń odnośnie współpracy ze Spółką Voxel i możemy uznać ją za godną polecenia (…)”

Andrzej Barałkiewicz, Dyrektor Szpitala Specjalistycznego Nr 1 w Bytomiu